Про нашу компанію

IMG_20131225_133338-1024x768

ТОВ «ГІДРОЛУЧ» з грудня 1999 року займається прочищенням каналізаційних труб, поверхонь від забруднень різного ступеня твердості і складності. У 2005 році зареєстрована торгова марка «КЛИНИНГ-МАСТЕР», яка представляє собою легкий для запам’ятовування знак, котрий має лаконічну інформативність.

Білий ведмідь символізує собою чисте, привабливе навколишнє середовище, міць і потенціал підприємства. CLEANING в перекладі з англійської мови – чистка, прибирання, очищення.

За 17 років роботи на ринку України ми, дійсно, стали майстрами своєї справи і набули безцінного досвіду проведення робіт. Очищена не одна тисяча кілометрів труб каналізації на підприємствах важкої і легкої промисловості, громадського харчування, торгівлі, а також труб житлових і громадських споруд.

Роботи виконуються професійно, якісно, в точно обумовлений термін. Саме тому переважна більшість організацій що довірили нам очищення своїх мереж, обладнання, хоч один раз, як правило, стають нашими постійними замовниками, довіряють нам регулярні профілактичні роботи

З 2006 року займаємося продажем професійних технічних миючих засобів торгової марки ПАНПРО, вироблених в Україні, що поєднують високу якість і низьку ціну. При виробництві використовуються технології і компоненти від світових виробників: BASF, Akzo Nobel, Clariant, LG та інших. З 2012 року представляємо в Дніпропетровській і прилеглих областях продукцію компанії “АСТ-Мастер”. Це широкий спектр апаратів високого тиску і аксесуарів до них. Надаємо гарантію. Забезпечуємо сервісну підтримку. Наша компанія відзначена Національним бізнес-рейтингом і за результатами ранжирування визнана лідером галузі за основним видом діяльності (КВЕД – 37.00) в 2012 і 2016 роках, що підтверджується відповідними сертифікатами