Мийка фасадів та скла

IMAG0086-1024x768

Сяючі чистотою вікна на свежовимитому фасаді будівлі, чисті вивіски і вітрини притягують погляд, дарують гарний настрій і є свого роду візитною карткою компанії.

Пропонуємо, навести блиск на ваших вікнах і фасадах, вивісках, за допомогою сучасного інноваційного способу WFP на висоті до 16 метрів із землі. Це технологія професійного миття фасадів, скління вікон і з подачею очищеної води на висоту за допомогою легких телескопічних штанг зі щітками. Завдяки тому, що оператор під час робочого процесу знаходиться на землі, мийка виконується безпечно, швидко і економічно.

Відмінною особливістю методу WFP є використовувана при митті стекол підготовлена вода демінералізована і деіонізована. У ній практично відсутні домішки, завдяки чому на скляних поверхнях не залишається розлучень, що так важливо при митті вікон і вітрин. За рахунок високої хімічної активності, така вода дуже добре розчиняє різні забруднення на будь-яких фасадних матеріалах. При необхідності, для видалення стійких забруднень використовуються хімічні засоби Farmos (Фінляндія).

Наше підприємство складається в об’єднання незалежних компаній, що працюють у сфері клінінгового обслуговування фасадів будівель і зовнішніх конструкцій Wash Facade Group, що розвиваються в рамках загальних технологій і стратегії.

Надаємо професійні послуги в Дніпропетровську і області:

  • Мийка вікон
  • Мийка фасадів
  • Мийка вітрин
  • Миття рекламних вивісок
  • Мийка павільйонів
  • Мийка фасадів торгових центрів і бізнес центрів

Можливе виконання робіт в інших регіонах України.