panpro-blue-orangeТУ У 20.4-39681512-002:2016
Рідке мило для щоденного застосування

 

  • Препарат має прекрасні миючі властивості ;
  • Забезпечує м’який очищаючий і тонізуючу дію ;
  • Сприяє збереженню еластичності і молодості Вашої шкіри , завдяки косметичним добавкам на основі природних масел і екстрактів лікарських трав ;
  • Придатний для частого застосування , не викликає роздратування шкіри .

Рекомендації щодо застосування: Нанести на вологу шкіру рук 2-3 мл. рідкого мила PANPRO . Розтерти 2-5 секунд і змити теплою водою

panpro510

Опис продукту

В’язка рідина, концентрація водневих іонів (pH) 5,5. Містить: алкілглікозіди (М’які ПАР, виготовлені з натуральних речовин, зволожують шкіру, не проникаючи всередину), підготовлену воду, гліцерин, екстракти лікарських трав, аромат барвник.

Галузь застосування

Рекомендується для щоденного застосування на підприємствах харчової промисловості в громадських, дитячих, дошкільних установах для миття рук і тіла.

Екологічна оцінка

ПАР біологічно розкладається. Відповідає всім вимогам санітарного законодавства України. Схвалено до застосування в харчовій промисловості НДІ екогігієни і токсикології ім. Медведя. Галузь застосування Рекомендується для щоденного застосування на підприємствах харчової промисловості в громадських, дитячих, дошкільних установах для миття рук і тіла.

Термін придатності – 2 роки
Фасування – 5, 10, 20, 200 л